Radisson Blu Resort & Spa Çeşme – Spor ve Fitness Salonu Projemiz Tamamlandı
28 Mayıs 2019
Hilltown AVM’de tatil.com Mağazası Projemiz Tamamlandı
16 Ekim 2019

Ilıca Ardıç Evleri Projemiz Satışta

   Dört mevsim konaklayabileceğiniz, Çeşme Ilıca Ardıç’da yer alan Ardıç Evleri, 4 evden oluşan özel bir sitedir. Tüm evlerin kendine ait bahçe girişleri, ev kapıları, müstakil havuzları ve bahçeleri bulunmaktadır.

Toplamda 150 M2 olan iki katlı ikiz müstakil akıllı evlerimiz; giriş katında 1 adet genel banyo ve çok kullanışlı açık mutfağa sahip büyük bir salon, ikinci katında da 3 oda, 1 çamaşırhane  odası, 1 genel banyo ve 1 ebeveyn banyosuna sahiptir. Tüm hilton banyo dolapları, gardroplar ve vestiyer mobilyaları ipek mat lake boyalı imalat ve özel tasarımdır. İç kapılar ipek mat lake boyalı kanat ve kaplamalı kasaya sahiptir. Odalarda döşenmiş parkeler ithal ve sessiz özellikli gruptan, tüm mekanlarda uygulanmış seramikler, aydınlatma armatürleri ve vitrifiye ürünler de en iyi arkalardan özenle seçilmiştir. Tüm evlerin Siemens marka ankastre ocak, fırın ve davlumbaz setleri tarafimizdan satın alınmış olup, taşınma esnasinda monte ettirilecektir. 

 Bulunduğu konum, Çeşme’nin en gözde doğasına sahip Ilıca’nın Ardıç mevkii bölgesindedir. Bu bölge denizi ve doğasıyla her geçen gün değer kazanmaya devam edecektir.